Son cümlesi bu oldu! Şimdi her yerde aranıyor

Erzurum’un Oltu ilçesinde iftar yaptıktan sonra evinden çıkan ve bir daha geri gelmeyen 75 yaşındaki Halis Gül’ü arama çalışması başlatıldı.

Evinde iftar yaptıktan sonra teravih namazına gitmek üzere ayrılan ve  bir daha geri dönmeyen Gül’den yaklaşık 24 saattir haber alınamıyor. 

Dün gece saatlerinde oğlu Gültekin Gül’ü arayarak, “Köprüden düştüm başım kanıyor.” diyen Halis Gül’ün izine rastlanılmadı.

Babasından gelen telefonun ardından Gültekin Gül, durumu emniyet ve  jandarma ekiplerine bildirerek yardım istedi. 

İhbar üzerine harekete geçen ilçe emniyeti ve jandarma ekipleri,  eğitimli köpeklerle dün geceden beri arama çalışması yürütüyor.

Durumu öğrenerek arama çalışmalarına katılan AFAD ve AKUT ekipleri de  ısıya duyarlı drone ve bölgeye yakın yerden geçen Oltu Çayı’nda botlarla  aramalara katılıyor.

Son olarak dün akşam saatlerinde Oltu-Göle kara yolunda bulunan bir  otoparkın güvenlik kameralarına görüntüsü yansıyan Halis Gül’ü arama çalışmaları  sürüyor.

Yazar: admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce aliquam venenatis augue quis varius. Proin luctus libero tincidunt nibh vulputate, id fringilla ante pellentesque. Proin fringilla neque a nibh facilisis mattis.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.